Forum
 

Profesor zadowolony

Na stadionie Górnika po raz pierwszy po ponad miesięcznej przerwie pojawił się zadeklarowany kibic zabrzańskiej drużyny, profesor Zbigniew Religa.
» Tym razem nie wyszedł pan przed końcem meczu.
- Faktycznie, kiedy Górnik grał z Legią nie dotrwałem do końca. Dziś grzechem byłoby wyjść przed ostatnim gwizdkiem, bo też Górnik zagrał najlepsze spotkanie z tych, które widziałem. Nie wszystkie bezpośrednio, ale w telewizji staram się oglądać każdy mecz. Myślę jednak, że już w meczu z Dospelem, który tak skrytykowaliście były przesłanki tego, choć wówczas Górnikowi zabrakło pewności siebie i bramek. To wszystko było dziś. » Jak pan ocenia dziś „włoski zaciąg” Marka Koźmińskiego?
- Dzisiaj spełnili swoje zadanie. Strzelili po bramce i byli aktywni, ale ja poprzeczkę stawiam im zdecydowanie wyżej. W końcu są to piłkarze, którzy w perspektywie mają grać w Interze Mediolan.
» Wnuk wie już jaki był wynik?
- Jeszcze nie, ale zaraz zadzwonię. Wnuczek jest wielkim fanem Górnika i na pewno się ucieszy. Tylko nie wiem, co przywieźć mu ze stadionu. Ma już wszystkie pamiątki. A ja mam satysfakcję, że choć sprawy zawodowe sprowadziły mnie na Śląsk, zdecydowałem się zostać na meczu.

źródło: Sport
nadesłał: MartenRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2018 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera] online