Forum
 

Byli bankierzy zainwestują w Górnika?

W najbliższych dniach poznamy nowych właścicieli Górnika. Wiadomo, że tajemniczego inwestora reprezentuje znana Kancelaria Dewey Ballantine z Warszawy.
- Górnika nie chce przejąć Dominet Bank, ale ludzie z nim związani - mówi jeden z działaczy klubu. - Chcą zainwestować swoje pieniądze i stać się właścicielami Górnika.
Coraz częściej pojawia się więc nazwisko Sylwestra Cacka. Już wcześniej ten znany biznesmen inwestował w futbol. Był sponsorem drużyny z Piaseczna. Teraz mierzy znacznie wyżej. Nieoficjalnie mówi się, że to właśnie on stoi za owym tajemniczym inwestorem.
- Z tego, co wiem, Dominet Bank jakiś czas temu został przejęty przez Fortis Bank - tłumaczy proszący o anonimowość działacz z Zabrza. - Nie jest wykluczone, że ci panowie sprzedali swoje udziały i teraz chcą część gdzieś zainwestować.

Zimowe wzmocnienia

Już dwa tygodnie temu działacze Górnika zapowiadali, że zimą drużyna zostanie solidnie wzmocniona, a za rok lub dwa Górnik rozpocznie marsz w górę ekstraklasy. Najbliższe dni pokażą, czy słowa te znajdą pokrycie w czynach, czy było to tylko mydlenie oczu kibiców.

źródło: Super Express



Redakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

















Copyright © 2001-2018 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera] online