Forum
 

Koźmiński: Trener nie zmieni się ani po meczu z Odrą, ani po rundzie jesiennej

Przed dzisiejszym meczem, wodzisławianie mają w pamięci dwie bolesne porażki z Górnikiem z ubiegłego sezonu. Tylko że wtedy to był inny Górnik. Tylko trener i trzech zawodników z podstawowej jedenastki pozostało w składzie.
- I jedno jest pewne - twierdzi prezes Zbigniew Koźmiński. - Trener się nie zmieni ani po tym meczu, a ni po tej rundzie. Wręcz przeciwnie. Stawiamy na Waldemara Fornalika, młodego szkoleniowca z otwartą głową. Inwestujemy w niego. Wysyłamy go w grudniu na 20-dniowy staż trenerski do Włoch. Będzie tam mógł patrzeć, jak pracują szkoleniowcy: Udinese, Bresci i być może Interu, z którym jeszcze prowadzimy na ten temat rozmowy. A przeciwnicy Fornalika? jacy przeciwnicy? Nawet jeżeli jacyś są, to mają w Górniku tyle do powiedzenia, co Żyd za Niemca.
Sporo do powiedzenia mieli natomiast wczoraj kibicom: trener, prezes i właściciel klubu. Waldemar Fornalik, Zbigniew i Marek Koźmiński spotkali się po treningu z fanami. Ale nie tylko wyzwiska pod adresem szkoleniowca były tematem obrad. Szefowie Górnika zwrócili także uwagę sympatykom zabrzańskiej drużyny na ich "gonitwę" podczas meczu z Widzewem oraz rzucanie rac na murawę w Katowicach. Za takie zachowanie widzów klub zapłaci kary.

źródło: Dziennik Zachodni



Redakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

















Copyright © 2001-2018 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera] online