Pomeczowe wypowiedzi trenerów

Marek Motyka (fot. lechpoznan.net)Marek Motyka (trener Górnika): - Kolejne wyjazdowe spotkanie, które niestety nie przynosi nam żadnej korzyści punktowej. Zdajemy sobie sprawę z coraz gorszej sytuacji w tabeli. Rozczarowała mnie gra obronna. Staraliśmy się indywidualnie kryć najgroźniejsze ogniwa Lecha: Piotra Reissa i Zbigniewa Zakrzewskiego. Do pewnego momentu bardzo ładnie to wyglądało, niestety podobnie jak w meczu ŁKS Łódź jeden błąd spowodował, że przestaliśmy realizować założenia. Najbardziej ubolewam, że nie wykorzystujemy sytuacji, które stwarzamy, a do tego w obronie gramy katastrofalnie. To jest nasz główny problem. Lech był w obronie bardzo konsekwentny, w ataku bardzo groźny i mieliśmy szczęście, że nie straciliśmy więcej bramek. Gratuluję trenerowi Smudzie. Gratuluję również atmosfery, jaka panowała na trybunach. Jest to stadion numer jeden, jeśli chodzi o publiczność i atmosferę.

Franciszek Smuda (trener Lecha): - Spotkanie mogło się podobać. Zagraliśmy ładnie dla kibiców, kombinacyjnie z dużą ilością podań. My gramy przede wszystkim dla publiczności, ofensywnie i błędy w tyle muszą się zdarzać. Dlatego też cieszę się, że dziś udało nam się nie stracić bramki.

źródło: PAPRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2021 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]