Trenera nie zmienimy

Na pewno czujemy niedosyt. Z jednej strony remis z trzecim zespołem poprzedniego sezonu nie jest zły, ale z drugiej tak słabych Katowic nie widziałem dawno. Ten mecz na pewno był do wygrania. Dwie kolejki wstecz chcieliśmy zdobyć dziewięć punktów. Mamy dwa punkty i trzy mecze przed nami... Byliśmy realistami. Kilka transferów nie „wypaliło”. To widać.
Brakuje takich graczy jak Kaczmarczyk czy Kompała. Szulik i Bukalski grają raczej defensywnie, Niżnik jeszcze nie pokazał tego co naprawdę potrafi. Zimą będą na pewno zmiany. Podobał mi się Felipe. To na pewno „odkrycie” tej rundy.  Do napastników też mamy stosunkowo niewiele uwag. Słyszałem okrzyki kibiców, ale zapewniam, że żadnej zmiany trenera nie będzie. Obserwujemy graczy w lidze, zimą prawdopodobnie dojdzie kolejny piłkarz z Włoch. Jedziemy w lutym na Półwysep Apeniński na obóz, gdzie zagramy sparingi z Brescią i Udinese. Wiedzieliśmy, że czeka nas wiele pracy i tak się dzieje.

źródło: Sport
nadesłał: MartenRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2021 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]