Kolejny dobry występ Marcina Kocura

Wypożyczony z Górnika Zabrze dziewiętnastoletni Marcin Kocur kilka tygodni pauzował z powodu kontuzji. W minioną środę zagrał 22 minuty w pierwszej drużynie Walki w meczu o Puchar Polski z Walką II (2:1). W ostatnim meczu III ligi w Słubicach także spisał się bardzo dobrze.
Po raz pierwszy od powrotu Walki do III ligi jej piłkarze wygrali na wyjeździe. Podopieczni trenera Zdzisława Iwańskiego pokonali w Słubicach tamtejszą Polonię 2:1. Rozstrzygnięcie padło w 80. minucie. Marcin Kocur przechwycił piłkę na piętnastym metrze. Najpierw zwodem minął jednego zawodnika Polonii, potem drugiego i wpadając na pole karne słubiczan - mimo asysty obrońców Polonii - strzelił "po ziemi" w długi słupek, Piotr Dmuchowski – bramkarz zespołu ze Słubic - nie był w stanie nic zdziałać.

źródło: Dziennik ZachodniRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2021 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]