Górnik Zabrze najlepszy

Działacze gliwickiego Piasta zorganizowali na stadionie przy ul. Robotniczej w Gliwicach turniej trampkarzy (rocznik 92 i młodsi) im. Witolda Dobrowolskiego znanego sportowego sprawozdawcy sportowego.
W finale chłopcy z Górnika Zabrze pokonali Ruch Chorzów 3:0. W meczu o trzecie miejsce Piast II Gliwice zremisował w regulaminowym czasie 2:2 z Odrą Wodzisław, ale w rzutach karnych lepsi okazali się gliwiczanie 7:6. Oto końcowa kolejność: 1. Górnik Zabrze, 2. Ruch Chorzów, 3. Piast II Gliwice, 4. Odra Wodzisław, 5. Polonia Bytom, 6. Piast I Gliwice.
Dwóch zawodników Górnika Adrian Mularski i Damian Michalik zdobyli po cztery bramki i im przyznano tytuł króla strzelców. Najlepszym bramkarzem uznano Dominika Machurę z Ruchu Chorzów, a zawodnikiem Radosława Murawskiego (Piast II Gliwice). Zwycięskie drużyny otrzymały puchary, nagrody oraz dyplomy. Pogoda nie dopisała, ale uczestnikom dopisywały humory. Organizatorzy poczęstowali chłopcom gorącą herbatą i kiełbaskami z ogniska.

źródło: Dziennik ZachodniRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2021 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]