Wokół meczu Górnik - Bełchatów

» Tak późno nie grano na Roosevelta bardzo dawno. Wszystko przez decyzję Canal+. Piłkarze Górnika tym razem nie pojechali na żadne przedmeczowe zgrupowanie.
» W czasie przymusowej absencji Mariusza Ujka bełchatowianie w sześciu meczach tylko raz zdobyli więcej niż jedną bramkę. Właśnie w tym okresie ponieśli dwie porażki.
» W bieżącym sezonie goście w każdym meczu trafiają do siatki rywala przynajmniej raz. Z ostatnich dziewięciu wyjazdów bez punktów wracali tylko raz.
» Bramkarz GKS Bełchatów, Piotr Lech przybył do tego klubu z Górnika Zabrze, w barwach którego na przestrzeni pięciu sezonów zaliczył 89 pierwszoligowych występów. Lech, podobnie jak obecny bramkarz Górnika Mateusz Sławik, przez lata był związany z GKS Katowice.
» Damian Seweryn w dniu meczu z Groclinem kończył 27 lat. Ale nie było okazji do świętowania, bo przegrali 0:2. Jeśli uda im się pokonać lidera, Seweryn obiecuje „imprezkę”.
» Wśrodę minął rok, od kiedy drużynę prowadzi Orest Lenczyk. Gdy obejmował GKS, zespół zajmował 14. miejsce. Pod jego wodzą drużyna bez problemów zapewniła sobie utrzymanie, zaś teraz jest rewelacją ekstraklasy.
» Bezpośrednią relację z meczu można usłyszeć w radiu Express na 92,3 FM.

źródło: Sport / PSRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2021 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]