Zbiórka pieniędzy na oprawę meczu Górnik - Arka Gdynia

Przed oraz w czasie meczu z GKS-em Bełchatów zostanie przeprowadzona zbiórka pieniędzy na oprawę meczu ostatniej kolejki tej rundy w Zabrzu, meczu z Arką Gdynia. Jest to dla nas bardzo atrakcyjny przeciwnik, zarówno pod względem piłkarskim, jak i kibicowskim. Dodatkowo, głęboko wierzymy, że dzień ten będzie dla nas wszystkich, czymś więcej niż zwykłym zakończeniem rundy jesiennej na stadionie przy ul. Roosevelta. Wszystko to powoduje, że 4 listopada chcielibyśmy zaprezentować się wyjątkowo efektownie. Możliwe będzie to jedynie, gdy każdy z Was będzie o tym pamiętać i przygotuje sobie na ten cel choćby symboliczną kwotę!

Plany są następujące:
- Koło sklepiku będzie stała odpowiednio oznakowana urna (tu mile widziane reszty z zakupionych gadżetów),
- Dziewczyny z grupy tanecznej Energy zgodziły się nam pomóc w zbiórce. Będą stały z puszkami przy każdym wejściu na stadion Górnika (ul. Damrota, oraz ul. Roosevelta)

Ze sportowym pozdrowieniem,
Ultras Górnik Zabrze!

źródło: ultrasgornik.glt.plRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2021 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]