Piłkarze Górnika będą gościć na audiencji u kardynała Stanisława Dziwisza

W dniu meczu Polski z Portugalią piłkarze Górnika Zabrze będą mieli doskonałą okazję, by pomodlić się o sukces swoich kolegów grających w reprezentacji. Wcześnie rano drużyna rusza do Krakowa, gdzie zaplanowano audiencję u kardynała Stanisława Dziwisza, byłego sekretarza Jana Pawła II. 
Górnik w bardzo krótkim czasie uczestniczył w kilku wydarzeniach niewiele mających wspólnego uprawianym przez piłkarzy zawodem. Zjazd na dół kopalni Makoszowy, odwiedziny w kopalni soli w Wieliczce, teraz spotkanie z kardynałem. – Myślę, że to nie jest zła rzecz. Nie można żyć tylko piłką. Pomijam już, że integruje się grupa, ale dla mnie ważne, że ci młodzi ludzie poznają coś nowego, ich życie nie ogranicza się jedynie do treningu i meczu – twierdzi organizator wszystkich spotkań, prezes Eugeniusz Postolski. Piłkarze nie sprawiają wrażenia, że uczestniczą w tych wszystkich wydarzeniach za karę – dodaje prezes.

źródło: SportRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2021 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]