Sławik: W drugiej połowie byliśmy lepsi

Mateusz Sławik (fot. Góreta / dyskobolia.pl)- W pierwszej połowie Groclin był drużyną dużo lepszą. Stworzył więcej sytuacji. Natomiast bramkę rywale zdobyli po błędzie indywidualnym naszego zawodnika. W drugiej połowie byliśmy lepsi. Niestety, żadnej z okazji nie udało się wykorzystać. Skończyło się na słupkach i poprzeczkach. Wydaje mi się, że gdybyśmy strzelili gola na 1:1, poszlibyśmy za ciosem. Taki jest sport. Przegraliśmy i jest nam z tego powodu bardzo przykro - przyznał po meczu Sławik.

Czego zatem zabrakło piłkarzom Górnika, aby z Grodziska Wlkp. wywieźć choć jeden punkt? - Na pewno skuteczności. Być może coś jeszcze. Choćby koncentracja w pierwszej połowie. Na analizę spotkania przyjdzie jeszcze czas - dodaje bramkarz.

Choć w obu bramkowych sytuacjach Sławik nie miał nic do powiedzenia, to mimo wszystko po meczu miał do siebie pewne zastrzeżenia. - Nigdy nie jestem z siebie zadowolony. Nawet jak zagram super mecz, zawsze odnajdę jakieś mankamenty. Dzisiaj również mogło być trochę lepiej. Być może gdybym przy bramkach zachował się inaczej, to zachowałbym czyste konto - zakończył golkiper zabrzan.

źródło: sportowefakty.pl