Pomeczowe wypowiedzi trenerów

Marek MotykaMarek Motyka (trener Górnika): "Ciężko cokolwiek mówić w sytuacji, gdy przed tygodniem wygrywa się 5:1, a teraz przegrywa 0:2. Okazuje się, że tamto zwycięstwo było przypadkowe. Pierwszą połowę przespaliśmy, straciliśmy bramkę i znów musieliśmy gonić przeciwnika. Szkoda sytuacji Aleksandra z pierwszej połowy, po której powinniśmy wyrównać. Po przerwie stworzyliśmy cztery dobre okazje by zremisować. Zabrakło nam trochę szczęścia i trochę umiejętności".

Werner Liczka (trener Groclinu): "To już nie pierwszy taki mecz w naszym wykonaniu. Stwarzamy dużo sytuacji do przerwy, ale ich nie wykorzystujemy. I zamiast prowadzić 3:0, to rywale zaczynają grać. Naszą chorobą jest wciąż skuteczność. Trzy punkty są ważne, ale przed nami jeszcze dużo pracy. Zwłaszcza w sferze psychicznej".

źródło: PAPRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2020 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera] online