Pomeczowe wypowiedzi trenerów

Marek Motyka (fot drożdżal)Trener Górnika Marek Motyka: "Długo czekaliśmy na taki mecz, nie przypuszczałem, że dziś po zakończeniu gry będziemy w tak szampańskich nastrojach. Zaczęliśmy to spotkanie fatalnie od rzutu karnego i wielkie słowa uznania należą się naszemu bramkarzowi, który kilkakrotnie 'uratował nam dziś życie'.  Cieszę się, że wreszcie wykorzystaliśmy stworzone sytuacje, czego brakowało w poprzednich spotkaniach".

Trener Cracovii Setefan Białas: "Górnik był dziś drużyną lepszą. Trzeba to zaakceptować i umieć przegrać z honorem. Rozegraliśmy dobre spotkanie. Gospodarze strzelali bramki życia, a my przez długi czas graliśmy w dziesiątkę starając się doprowadzić do remisu. Moim zawodnikom należą się podziękowania za walkę i zaangażowanie".

źródło: PAPRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2022 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]