Pomeczowe wypowiedzi trenerów

Marek Motyka (fot. drożdżal)Trener Górnika Marek Motyka: "Nasze dwa fatalne błędy w obronie pozwoliły rywalom na zdobycie dwóch goli. Jestem pełen podziwu dla moich piłkarzy, że się nie załamali i zdołali zremisować. Przy stanie 0:2 obawiałem się, że będzie źle. My budujemy zespół. Brakuje mu jeszcze sprytu i ogrania. A dziś jeszcze nie mogli wystąpić kontuzjowani Krzysztof Bukalski czy Jan Cios. Potrzebujemy trochę czasu na zgranie".

Trener Odry Marcin Bochynek: "Szkoda, że nie wywozimy z Zabrza trzech punktów. Ale wynik jest zasłużony. Mówiłem przed spotkaniem, że nie będzie z naszej strony jakiejś 'obrony Stalingradu'. Zagraliśmy ofensywnie i tak będzie w kolejnych meczach. Bo tylko tak można zdobywać punkty. Widowisko mogło chyba kibiców usatysfakcjonować.Padły cztery gole. Kiedy prowadzi się na wyjeździe 2:0 to nie powinno się zremisować. Z drugiej strony - zdarzają się i porażki w takiej sytuacji. Punkt na wyjeździe to zawsze coś".

źródło: PAPRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2020 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera] online