Postolski rozmawiał z piłkarzami

Prezes Górnika, Eugeniusz Postolski, oprócz startu w wyborach na prezydenta Zabrza, myśli również o dzisiejszym meczu z Odrą. - Przeprowadziłem długą rozmowę w szatni z piłkarzami. Wyjaśniliśmy sobie pewne rzeczy, atmosfera jest dobra, wszyscy chcą sukcesu w tym meczu - mówi szef Górnika. O czym dyskutowano w szatni? Prezes wyjaśniał zawodnikom powody ich "zesłania" do kopalni. - Chodziło o motywację. Muszę powiedzieć, że górnicy ten zjazd piłkarzy na dół odebrali bardzo dobrze - mówi Postolski.

Prezes przygotowuje się także do następnego spotkania z Cracovią. - To jeden z tych klubów, na które chodziłem jako młody chłopak. Udało nam się załatwić, że mecz będzie transmitowany przez Canal+. Na to spotkanie zaproszę kardynała Stanisława Dziwisza, który jest kibicem Cracovii - mówi Postolski.

Wczoraj wieczorem Postolski był w Krakowie, uczestniczył w uroczystościach z okazji 100-lecia Wisły Kraków. Zawiózł okolicznościowy prezent od Górnika - specjalnie wygrawerowaną szpadę górniczą. Ponadto zaprosił trenera krakowskich piłkarzy Dana Petrescu do kopalni Makoszowy. - Mam nadzieję, że rumuński szkoleniowiec skorzysta z zaproszenia i zobaczy, jak się pracuje w polskiej kopalni - dodaje.

źródło: Gazeta WyborczRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2020 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera] online