Pomoc w rozsypce

Z prawej Krzysztof BukalskiPrawdopodobnie dwóch podstawowych graczy linii pomocy Górnika nie wyjdzie w sobotę w podstawowym składzie na mecz z Odrą. Duży znak zapytania trzeba postawić przy nazwiskach Krzysztofa Bukalskiego i Damiana Seweryna. - Damian nadal ma problem ze zdrowiem, który jest konsekwencją meczu z Legią w Warszawie. Zszedł wtedy z boiska jeszcze w pierwszej połowie. I nie doszedł na razie do siebie - twierdzi trener Górnika, Marek Motyka. Jeszcze we wtorek wersja optymistyczna zakładała ewentualne wejście piłkarza na boisko w trakcie meczu. - To już nieaktualne. W środę zszedłem z boiska z bardzo silnym bólem kolana. Dwa dni trenowałem, by przekonać się, czy na sobotę mogę być gotowy. Niestety, nie ma na to najmniejszych szans - mówi Seweryn, któremu bardzo zależało na grze przeciwko Odrze. - Zwłaszcza przeciwko Odrze trenera Marcina Bochynka. Szanuję dorobek każdego trenera, pana Bochynka również, ale wiosną słyszałem z jego ust wiele krytycznych uwag pod naszym adresem. Kiedy było naprawdę trudno i kiedy - szczególnie od osób związanych z Górnikiem - oczekiwaliśmy trochę więcej sympatii - dodaje Seweryn.
Na tym nie koniec kłopotów Motyki w drugiej linii. Mało realny jest sobotni występ weterana, Krzysztofa Bukalskiego. Powód? Problem z placem, na który kapitan drużyny narzeka od dłuższego czasu. gdyby ta dwójka nie mogła wyjść na boisko, wówczas prawdopodobnie szansę dostaliby Artur Prokop, grający ostatnio głównie w rezerwach, i Rafał Andraszak. Alternatywą dla tego drugiego jest także Dawid Bartos (zastąpiłby na boisku Seweryna).

źródło: SportRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2020 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera] online