Mańka chce zapomnieć

Bramkarz Górnika Zabrze Marcin Mańka zadebiutował w ekstraklasie dopiero w wieku 29 lat. Późno zagrał, szybko może skończyć. Wszystko zależy od trenera Marka Motyki i tego, jak oceni on błąd Mańki w ostatnim meczu z Pogonią Szczecin. – Katastrofa, kompromitacja – mówił o swoim błędzie w tamtym spotkaniu Mańka, ale teraz już ochłonął. Chce zapomnieć i zagrać w Łęcznej.
– Piłka była śliska i sam wrzuciłem ją sobie do bramki. Ale dość o tamtym meczu. Trzeba wyciągnąć wnioski i zapomnieć.  Chciałbym, żeby trener dał mi jeszcze jedną szansę, bo dobrym występem mógłbym zmazać plamę. Jestem gotowy, by stanąć między słupkami – rzuca odważnie Mańka, którego występ z Pogonią szkoleniowiec ocenił na trójkę, w skali od 1 do 6. – No, ale dobrej oceny być nie mogło – stwierdza Mańka.

źródło: Przegląd SportowyRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2022 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]