Kto w bramce?

Mateusz Sławik (fot. drożdżal)Trener Marek Motyka nie podjął jeszcze decyzji, kto stanie w bramce Górnika w jutrzejszym meczu z Łęczna na wyjeździe. Z drugiej strony można się spodziewać, że między słupkami pojawi się Mateusz Sławik, który ostatni mecz w barwach Górnika zagrał właśnie w Łęcznej. To wtedy zabrzanie świętowali utrzymanie w lidze. Latem Marek Motyka sprowadził z Heko Czermno Marcina Mańkę i jak stwierdził: - Na pewno będzie numerem jeden, póki nie popełni rażącego błędu.
Rzecz w tym, że Mańka praktycznie sam wrzucił piłkę do siatki w ostatnim meczu z Pogonią. Byłoby nadużyciem stwierdzenie, że przez niego zabrzanie przegrali - cały zespół zagrał słabe spotkanie - jednak sam Mańka wziął winę na siebie.
- To prawda, bramka trafia na jego konto. Decyzji jeszcze nie podjąłem. To zawsze jest dylemat. Z jednej strony każdy bramkarz chce szansy na rehabilitację, z drugiej jest spore ryzyko, jeżeli coś nie wyjdzie po raz kolejny. Kto jest ewentualnie drugi w kolejce? Sławik - twierdzi Motyka.

źródło: SportRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2022 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]