Forum
 

Górnik organizuje obóz dla młodzieży z całej Polski

Sobotni mecz Górnika z Widzewem obserwowali przedstawiciele Lecha Zielona Góra, który dwie godziny wcześniej grał ligowy mecz z Walką Makoszowy. Zimą co najmniej dwóch graczy z Zielonej Góry, grających w reprezentacji młodzieżowej, może pojawić się w Zabrzu.
Już po zakończeniu rundy jesiennej, Górnik organizuje w Zielonej Górze obóz dla około dwudziestu uzdolnionych młodzieżowców z całego kraju. Lista jest już niemal gotowa, jednak cały czas uzupełniana. - Warunki w Zielonej Górze są doskonałe. Chcemy zobaczyć w akcji tych młodych zawodników i wtedy podejmiemy decyzję, komu zaproponować od stycznia treningi z Górnikiem – mówi prezes klubu Zbigniew Koźmiński. Przedstawiciele Lecha po meczu blisko dwie godziny siedzieli w gabinecie Marka Koźmińskiego i bardzo kurtuazyjnie wypowiadali się o Górniku. Trudno jednak nie dostrzec, że ostatni mecz zabrzanie wygrali 16 sierpnia, kiedy na Roosevelta przyjechał beniaminek z Polkowic, jak pokazuje tabela, jedna z najsłabszych drużyn ligi.

źródło: Sport
nadesłał: MartenRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2018 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera] online