Problemy kadrowe Motyki

Górnik dzisiejszym meczem z Podbeskidziem Bielsko-Biała praktycznie kończy okres przygotowawczy do nowego sezonu. - Gramy na głównej płycie, chcemy, by to spotkanie miało odpowiednią oprawę i co najważniejsze, mamy gwarancję gry na dobrej murawie - twierdzi trener Marek Motyka, mając jednak pewne problemy kadrowe.
Kontuzje eliminują z gry między innymi Andrzeja Bednarza, Tomasza Augustyniaka i Dawida Bartosa. Prawdopodobnie nie wyjdzie na boisko również Tomasz Moskal. - Ostatnia dwójka ma bardzo silne stłuczenia śródstopia. Lepiej, by odpoczęli i byli gotowi na mecz z Wisłą, który gramy za tydzień. Powinni zdążyć - mówi drugi trener Górnika, Przemysław Cecherz. W ataku powinien zagrać - przynajmniej w pierwszej połowie - osamotniony Arkadiusz Aleksander.

źródło: SportRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2021 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]