Forum
 

Fornalik: Za wnioski - dwója

» Jak ocenia pan ostateczny wynik meczu Górnik - Widzew?
Waldemar Fornalik, trener Górnika: - Myślę, że jest sprawiedliwy. Obie drużyny stworzyły sobie mniej więcej tyle samo okazji do strzelenia goli. My jednak ostatnie zwycięstwo odnieśliśmy w sierpniu i dla nas to jest zły wynik. Prowadząc 2:0 nie powinniśmy tak łatwo tracić bramek. Potem to my musieliśmy dążyć do wyrównania. 
» Skąd się biorą te błędy w obronie?
- Rzeczywiście, tracimy gole po juniorskich błędach. Potem okazuje się, że strzelamy trzy gole, a meczu nie możemy wygrać. Na usprawiedliwienie mogę powiedzieć, że ci piłkarze naprawdę grają ze sobą krótko. To sprawia, że właśnie w defensywie upatruję szansy na poprawę gry całego zespołu.

» W Zabrzu, podobnie jak w Polkowicach, Widzew strzelił rywalowi trzy gole najpierw tracąc dwa. Jaką ocenę wystawiłby pan swojej drużynie za umiejętność wyciągania wniosków z gry rywala?
- To musiałaby być dwója, biorąc jednak pod uwagę szkolną skalę ocen od l do 6. Jedynka dlatego nie, że Polkowice przegrały, a my zdołaliśmy zremisować.

» Dlaczego nawet na ławce rezerwowych zabrakło Piotra Gierczaka?
- Piotrek nie grał prawie miesiąc i wolałem, żeby zaliczył cały mecz w rezerwach niż tutaj siedział na ławie.

źródło: Trybuna Śląska
nadesłał: BlacholRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2018 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera] online