Forum
 

Pierwszy oficjalny

Dimitar Makriew wszedł na boisko w 66 minucie, gdy Górnik, przegrywał 2:3. Udowodnił, że jest dobrym napastnikiem.
» Bułgarskiego nie znam. W jakim języku możemy porozmawiać?
Dimitar Makriew: Proszę mówić po polsku. Ja już dużo rozumiem, ale z powiedzeniem tego co myślę mam jeszcze problemy. To jest w tej chwili dla mnie najtrudniejsze, bo nie mam takiego kontaktu z kolegami z zespołu jaki chciałbym mieć. Ale myślę, że z każdą następną bramką będziemy się lepiej rozumieć. 
» Co powiedział trener gry wpuszczał pana na boisko?
- Żebyśmy razem z Adrianem Sikorą grali trochę za plecami Ace Stojkova. On miał być tym pierwszym napastnikiem, a my mieliśmy iść za nim i dobijać odbite przez obrońców piłki. Ale dopiero gdy wszedł Vlado Sladojević ten wariant zdał egzamin. Wybijana piłka trafiła do mnie, a ja strzeliłem. Za pierwszym razem bramkarz odbił, ale przy poprawce już nie miał szans.

» To pana pierwszy oficjalny gol w polskiej lidzie?
- W lidze pierwszy, ale w barwach Górnika już trzeci. Szkoda, że nie widziała go moja dziewczyna Mirosława. Była u mnie miesiąc. Tydzień temu wyjechała. Gdy znowu przyjedzie będę musiał wszystko dokładnie opowiedzieć.

» Wiedział pan, że na meczu są wysłannicy Interu?
- Dopiero po zakończeniu dowiedziałem się, że szkoleniowcy grup młodzieżowych Interu, przebywający w Polsce, wybrali się na mecz Górnik - Widzew, żeby zobaczyć w akcji mnie i Ace Stojkova. Jesteśmy przecież zawodnikami Interu wypożyczonymi do Górnika i to normalne, że nasz macierzysty klub się nami interesuje. Nie tylko dlatego jednak tak bardzo chciałem strzelić gola. Chciałem go zdobyć dla naszej drużyny, która bardzo potrzebuje punktów.

źródło: Dziennik ZachodniRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2018 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera] online