Forum
 

Ziarkowski odchodzi z Górnika

Najważniejszym zadaniem trenera Górnika Zabrze, Marka Motyki, były wczoraj rozmowy z zawodnikami, którzy pojawili się na pierwszym treningu po urlopach.
Po wczorajszych rozmowach trenera i prezesa Jerzego Frenkiela prawie przesądzone jest, że w Zabrzu pozostanie Łukasz Juszkiewicz. Piłkarz ma propozycję z Widzewa Łódź, ale chciał jeszcze porozmawiać z działaczami Górnika i usłyszeć ich propozycję. 

- W grę wchodzą już niuanse i na 95 procent Łukasz zostanie z nami - zapewnia trener Motyka.

Po chwili szkoleniowiec głośno wylicza nazwiska zawodników, który pozostaną na pewno na Roosevelta.

- Pożegnaliśmy się jedynie z Jackiem Ziarkowskim - dodaje. - Doszliśmy do wniosku, że to jednak nie jest ten piłkarz, którego widzimy w składzie.

Trener Motyka ma nadzieję, że w nowym sezonie w Górniku pozostanie Sebastian Olszar. Na razie w klubie czekają na jego przyjazd. Na wczorajszym treningu pojawiła się za to spora grupa zawodników, która była wypożyczona do innych klubów (Gałecki, Sala, Laskowski).

- Chcemy się im przyjrzeć pod kątem naszych potrzeb i ich ewentualnej przydatności dla drużyny - wyjaśnia trener Górnika.

źródło: Dziennik Zachodni



Redakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

















Copyright © 2001-2018 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera] online