Rusza akcja "Młody Kibic" w Górniku

Zorganizowane grupy młodzieży szkolnej będą miały już od najbliższej soboty bezpłatny wstęp na mecze Górnika w Zabrzu. "To pomysł stowarzyszenia kibiców klubu, który został przez nas zaakceptowany" - powiedział prezes Górnika Zbigniew Koźmiński.
Dla zapewnienia wejścia grupie konieczne jest wysłanie do klubu faksem rezerwacji. Musi ona zawierać dane dorosłego (ponad 21 lat) opiekuna wraz z PESEL-em oraz liczbę podopiecznych (minimum jeden opiekun na dziesięcioro niepełnoletnich), a także pieczątkę szkoły.  Na sektorze bezpieczeństwo zapewni profesjonalna firma ochroniarska oraz sami kibice, którzy mają też zadbać o odpowiednią atmosferę.
"Zaczynamy od ograniczonej ilości miejsc. Zobaczymy jaki będzie odzew. Oferta jest skierowana do uczniów nie tylko szkół zabrzańskich ale także z okolicznych miast. Wiemy bowiem, że mamy tam sympatyków. Obostrzenia związane z opiekunami są związane przede wszystkim z zapewnieniem bezpiecznego powrotu młodzieży do domu. Na stadionie jest bezpiecznie, jednak mecze są rozgrywane przecież wieczorami" - dodał Koźmiński.

źródło: PAPRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2020 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera] online