Kasalik przed meczem z Górnikiem: Nie jesteśmy bez szans

Trener łodzkiego Widzewa, Jerzy Kasalik zapewnia, że przybycie Bogdana Zająca będzie wzmocnieniem drużyny, a najbliższy rywal łodzian - Górnik Zabrze - niczym ich nie zaskoczy.
- Przyjście Zająca będzie z całą pewnością wzmocnieniem, a nie tylko uzupełnieniem składu drużyny. Brakuje mu, co było widoczne w meczach kontrolnych, odpowiedniego ogrania. Ale to zrozumiałe, ponieważ przez dwa ostatnie miesiące piłkarz ten tylko trenował, natomiast pod względem zasadniczych cech motorycznych prezentuje się bardzo dobrze. - Wartość sportowa i styl gry Górnika Zabrze są mi bardzo dobrze znane, nie może nas też czymś nowym zaskoczyć. Starałem się na zgrupowaniu w Dębicy wpoić moim podopiecznym pewne zasady taktyczne, które mogą okazać się przydatne w pojedynku z Górnikiem w Zabrzu. Ale na boisku, podczas gry, ja już nie rządzę, tylko sami piłkarze. Uważam, że w sobotnim pojedynku nie jesteśmy bez szans na podjęcie równorzędnej walki i nawet odniesienie zwycięstwa. Nie wiem tylko, czy będę mógł w tym meczu skorzystać ze wszystkich swych najlepszych piłkarzy. Nadal prześladują nas kontuzje.

źródło: Express IlustrowanyRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2022 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]