Coraz mniej zmartwień

Trener zabrzan Waldemar Fornalik miał ostatnio problemy kadrowe. Kontuzje zawodników pokrzyżowały mu plany. Musiał sięgnąć do rezerw, eksperymentować i przekwalifikowywać lewego pomocnika na prawego obrońcę.
- Na szczęście zawodnicy wracają do zdrowa - z zadowoleniem mówi Fornalik. - Michał Probierz trenuje już od dwóch dni normalnie. Felipe jeszcze na środowych zajęciach trenował indywidualnie, ale już od dzisiaj wejdzie w normalny cykl zajęć. Adrian Sikora co prawda narzeka na ból, ale ponieważ badania wykazały, że nie ma w nodze żadnych zmian, musi się po prostu oswoić z tym bólem, zacisnąć zęby i do końca rundy wytrzymać. Tylko Piotr Lech nie trenował w tym tygodniu. Po sobotnim meczu z Banikiem w Ostrawie dopadło go przeziębienie. Był wczoraj w klubie, ale nie wyszedł na zajęcia. Może dzisiaj o godzinie 17.30 będzie się już czuł na tyle dobrze, że wejdzie między słupki. Ochotę do zajęć wykazuje natomiast Aco Stojkov. Podbudowanym dobrym występem na boisku w Grodzisku Wielkopolskim oraz pobytem wśród rodaków w kadrze Macedonii wrócił tryskając humorem i energią.

źródło: Dziennik ZachodniRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2022 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]