Lorens na Roosevelta

Wczoraj pojawił się na Roosevelta w Zabrzu były wiceprezes, a wcześniej trener Górnika - Edward Lorens. Szkoleniowiec mocno przeżył rozstanie z GKS Katowice, ale powoli wraca do formy. Był wyraźnie rozluźniony, niemal przez godzinę siedział w gabinecie prezesa Zbigniewa Koźmińskiego i debatował. O czym? 
- Nie robiłbym z tego żadnej sensacji, to była zwykła, przyjacielska wizyta. Nie rozmawialiśmy w ogóle o sprawach związanych z ewentualnym powrotem Edka do Górnika. Wiem, że odszedł jako wiceprezes, ale teraz ta funkcja jest już zajęta. Powiem więcej, mamy w zarządzie pełną obsadę - wyjaśnia prezes.

Wizyta pana Edwarda wybiła jednak z rytmu trenera Waldemara Fornalika. Akcje szkoleniowca stoją wysoko, ale prosił, by nie cytować go w tej konkretnej sprawie. Powiedział tylko, że się nie boi i nie drży o posadę. Nas odesłał po komentarz do prezesa. Tymczasem Lorens zapewniał, że nie czeka na potknięcie Fornalika. - Obecnie odpoczywam i niczego nie szukam - powiedział Lorens.

Wszyscy zapewniają, że nic się nie dzieje, ale trener jest nerwowy. Dlaczego? Ano dlatego, że Lorens to szkoleniowiec z nazwiskiem, poza tym dobrze znający się z prezesem Koźmińskim. Są tacy, którzy mówią, że wystarczyłoby jedno słowo Lorensa, by wrócił on do Górnika. W jakim charakterze? Jeśli nie trenera, to przynajmniej menedżera mającego wielki wpływ na to, co dzieje się w zespole.

źródło: Przegląd SportowyRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2022 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]