Pomeczowe wypowiedzi trenerów

Trener Górnika, Marek Motyka: "O takim powrocie mogłem marzyć. Cały czas od początku graliśmy o zwycięstwo. W pierwszej połowie Akra była groźna, zwłaszcza przy rzutach rożnych. W przerwie powiedziałem zawodnikom, żeby konsekwentnie atakowali. Po zdobyciu gola czekaliśmy, żeby rywal się odkrył, grając perfekcyjnie w obronie. Zyskaliśmy trochę spokoju. Teraz przed nami mecze z najlepszymi zespołami w lidze. Już zaczynamy myśleć o najbliższym spotkaniu z Wisłą. Musimy zrobić wszystko, by w Krakowie nie przegrać". 

Trener Arki, Wojciech Wąsikiewicz: "Przewidywałem, że to będzie mecz walki, zacięty. I tak się stało. Byłem przekonany, że wygra drużyna, która pierwsza strzeli gola. To też się potwierdziło - szkoda, że to nie mój zespół zdobył pierwszą bramkę. Mamy w drużynie 'szpital'. Kilku zawodników zagrało praktycznie bez treningów. Nie mógł wystąpił Olgierd Moskalewicz, który był motorem napędowym drużyny".

źródło: PAPRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2021 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]