Forum
 

Cehcerz jeszcze niepewny...

Przemysław Cecherz (fot. Dziennik Zachodni)W środę ostatecznie rozstrzygnie się kto poprowadzi Górnika w najbliższym meczu z Arką Gdynia. Kandydatów jest dwóch. Marek Motyka i Przemysław Cecherz. Co prawda w środę przyjedzie też do Zabrza Ryszard Komornicki, ale tylko po to, by obgadać warunki rozstania się z klubem. - O jego powrocie na stanowisko nie ma mowy. Mieczysław Broniszewski? Bardzo go cienię i prywatnie lubię. To dobry kandydat, ale w tej chwili nie ma sprawy. I w tym sezonie nie będzie - deklaruje Jerzy Frenkiel. - Na razie jest Przemysław Cecherz. Jeszcze się zastanawiam co zrobić, ale w środę nie będzie już żadnych wątpliwości.
Sam Cecherz nie kryje, że wolałby wiedzieć wszystko szybciej, ale... - Pewnie, że to daje komfort, ale po prostu robimy swoje, przygotowujemy się do meczu z Arką. To zbyt ważny mecz, by zespół zajmował się czymś innym. Od niego zależy nasze utrzymanie - mówi Cecherz. - Amica była dla nas zespołem z innej półki. Arka jest na tej same, a mamy kilka dni na przygotowanie do meczu. To będzie bój prawdy - kończy Cecherz.

źródło: SportRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2018 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera] online