Komornicki: Potrzebujemy punktu odbicia

Choć zewsząd słychać, że Górnik stał się kandydatem do opuszczenia ekstraklasy, trener Ryszard Komornicki zachowuje spokój. Wczoraj zabrał zespół na krótkie zgrupowanie do Rybnika, a w meczu z Odrą chce uzyskać "pozytywny wynik".
- Potrzebujemy punktu odbicia - mówi obrazowo szkoleniowiec. - Oczywiście, chcemy wygrać w Wodzisławiu, ale też się nikt nie obrazi, jak będzie remis. Po wygranej z Cracovią wszyscy nas chwalili, teraz wszyscy krytykują. Przecież nikt nie mówił, że będziemy grać o mistrzostwo Polski! Naszym celem jest utrzymanie. Potrafię znaleźć pozytywne strony przegranej z Lechem. Z pewnością nie zasłużyliśmy na porażkę aż 0:3. Znów jednak popełniliśmy proste błędy, które musimy wyeliminować. Nie mogę odmówić chłopakom walki, dlatego wierzę, że są w stanie pokazać się z dobrej strony w meczu z Odrą.
Żółte kartki eliminują z gry Błażeja Radlera, możliwe, że do łask wróci Artur Prokop, krytykowany za mecz z Polonią w Warszawie (1:4). Sebastian Olszar tak bardzo stara się szybko nadrobić zaległości treningowe, że... nabawił się kontuzji.

źródło: Dziennik ZachodniRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2022 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]