Wiśnia! Buzia na kłódkę!

Komornicki chce uciszyć najbardziej barwnego piłkarza ligi
Atmosfera w szatni Górnika Zabrze staje się coraz gorsza. Po meczu z Polonią w Warszawie (1:4) obrońca Jacek Wiśniewski nie owijał w bawełnę: "Posraliśmy się, graliśmy jak pipki". Po porażce z Lechem (0:3) u siebie "Wiśnia" znowu wypalił: "Niech każdy spojrzy w lustro i powie, czy chce, aby Górnik spadł. Jak tak, to pakujmy się i wypier... stąd!". 

Tego już było za dużo trenerowi zabrzan Ryszardowi Komornickiemu. Zazwyczaj spokojny, ostro zareagował, bo dziś (wtorek, godz. 18.30) Górnika czeka derbowy mecz z Odrą Wodzisław.

- Nam potrzebny jest teraz spokój, a nie tanie jatki. Jacek niech uważa, co mówi, bo nie jest gwiazdą - argumentuje Komornicki. - Nie rozumiem, jakim prawem ocenia grę kolegów z drużyny. Tym bardziej że sam w meczu z Lechem nie wywiązał się z zadań, jakie przed nim postawiłem. On na boisku robi co chce, bo wydaje mu się że tak wolno.

Komornicki ma zamiar "przyciąć" Wiśniewskiemu język, zapowiedział już: dość z takimi występami!

- Jacek w szatni może powiedzieć, co mu leży na wątrobie, ale nie do telewizji czy gazet - dodaje Komornicki.

Gdyby Jacek go jednak nie posłuchał? Komornicki nie ukrywa swoich działań.

- Będę wyciągał konsekwencje - zapowiada. - Jakie? Nie chcę tego mówić publicznie, ale mogą być bardzo bolesne. Jacek musi zamknąć buzię na kłódkę i zacząć grać. Od oceny jestem tylko ja!

źródło: Super ExpressRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2022 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]