Czas królika

Panika wywołana przez ptasią grypę dotarła do Zabrza. Po wiosennych meczach piłkarze Górnika zamiast kogutami nagradzani będą królikami.
- Z ptasią grypą nie ma żartów! A króliki nie dość, że mają smaczne mięso, to z ich futerka można zrobić czapkę dla żony - śmieje się Stanisław Sętkowski, kibic, który od piętnastu lat oryginalnie honoruje najlepszych piłkarzy Górnika.
- Na początku miny mieli bardzo dziwne. Na prośbę chłopaków przygotowywałem kurczaki wprost do rosołu - śmieje się. W sobotę wieloletnia tradycja zostanie nieco zmieniona. Pan Stanisław ma nadzieję, że po meczu z Lechem Poznań będzie miał komu wręczyć królika.
- Jeśli Górnik wygra, to królika dostanie strzelec ostatniego gola. Jeśli zremisuje, to wyboru dokona trener Ryszard Komornicki. Porażka odwleka wyrok dla futrzaka - kończy pan Stanisław.

źródło: Fakt
nadesłał: MartenRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2022 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]