Olszar podpisał kontrakt z Górnikiem

Sebastian Olszar (fot. Dziennik Zachodni)25-letni napastnik Sebastian Olszar podpisał w środę kontrakt z Górnikiem Zabrze. Piłkarz związał się z klubem na razie do końca sezonu.
Olszar grał m.in. w austriackiej Admirze Wacker Moedling, Portsmouth FC i Coventry City, a w poprzednim sezonie w Polonii Warszawa. W Górniku występował już w latach 2000 - 2002. Ponieważ w tym sezonie nie bronił barw żadnego zespołu może zostać potwierdzony po zamknięciu "okienka transferowego".
Jeżeli w czwartek lub piątek uda się potwierdzić Olszara w PZPN, będzie do dyspozycji trenera Ryszarda Komornickiego przed sobotnim ligowym meczem z Pogonią Szczecin. Będzie mógł również zagrać chorwacki obrońca Stipe Matić. Do Zabrza dotarł bowiemwreszcie z bośniackiego klubu NK Posušje (tam grał ostatnio) certyfikat tego zawodnika.

źródło: PAPRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2022 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]