Wypowiedzi trenerów po meczu Groclin - Górnik

Trener Górnika, Waldemar Fornalik: "Nie chcieliśmy w Grodzisku przegrać i to nam się udało. Przekonywałem przed meczem zawodników, że jeżeli będziemy konsekwentni taktycznie, to możemy nawet pokusić się o zwycięstwo. Gospodarze przeważali w całym meczu, ale to my do przerwy stworzyliśmy dwie groźniejsze sytuacje". 
Trener Groclinu, Duszan Radolsky: "Brakowało nam czterech piłkarzy i z tego powodu musiałem zmienić nieco koncepcję. Chcieliśmy bardzo wygrać ten mecz, aby nasi kadrowicze podbudowani psychicznie zwycięstwem, dobrze zaprezentowali się w kadrze. Rywal miał poprawnie zorganizowaną obronę, której my nie mogliśmy sforsować. W pierwszych minutach był ostrzał na bramkę Górnika, ale gracze nie popisali się skutecznością".

źródło: PAPRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2021 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]